Vaše osobní zkušenosti

Možnost kde můžete sdílet vaše osobní zkušenosti

Za svůj krátký život jsem měla možnost poznat několik duchovních lidí, akcí, seminářů... Dostala jsem se do fáze, kdy jsem tuto cestu opustila, protože jsem měla pocit, že mi to nepomáhá. S tímto pocitem a s touhou po změně jsem se dostala na seminář pana Luňáčka. Mohu říci, že je to úplně něco jiného, než co jsem v životě zažila - možná je to mým vývojem - nevím, ale každopádně se mi po semináři začaly v životě dít pozitivní změny. S pokorou a úctou děkuji za tuto možnost.

Martina Švestková


Už velmi dlouho využívám pomocí psaných na těchto stránkách a moc to doporučuji vyzkoušet. Změnily mi život.Byla jsem uvězněna ve strachu, bolesti a programech, které ovlivňovaly můj život.Není snadné se postavit svým slabostem, ale tady na to člověk není sám a má možnost se osvobodit.S každou terapií či seminářem ze mě odpadá spousta těžkostí a pozitivní vliv vidím ve svém každodenním životě.Mohu svobodněji žít a učím se být sama sebou.Jsem velice šťastná a nepřestávám děkovat za tyto dary.

Denisa Belcredi 


S panem Luňáčkem jsem se setkal několikrát ve svém životě a vždy to pro

mě bylo zlomové setkání.
Přestože jsem navázal užší spolupráci s ním teprve nedávno, jeho pomoc
pro mě byla velice významná.
Díky němu jsem pochopil a urovnal si v sobě spoustu věcí, což mi ve
výsledku pomohlo v mém životě.
Za pomoci, které nabýzí a zprostředkovává, jsem vděčný a jsem rád, že s
panem Luňáčkem můžu spolupracovat.


Václav Hrabaň  


Pomocí, které zprostředkovává p. Luňáček využívám již delší dobu, jsem vděčná za to že tu pro nás jsou, díky nim jsem mimo jiné pochopila, že člověk na to nemusí být sám.

Většinu svého života jsem (ne)žila v bolesti ,stresu s pocitem méněcennosti a bezvýznamnosti a jiných negací , neuměla jsem si s nimi poradit a proto jsem už přestávala věřit, že mohu žít jinak. Ale pomoci na těchto stránkách mi otevírají oči a můj život mění k lepšímu,svobodnějšímu😃.Doporučuji to vyzkoušet všem, kteří chtějí ve svém životě něco změnit, ať se to týká čehokoliv, výsledky jsou úžasné. 

Jíťa Luňáčková


V životě jsem se dostala na samé dno svých sil. Byla jsem opravdu zoufalá a přestala jsem věřit, že se z toho dostanu.
Díky pomoci pana Luňáčka jsem se od toho dna dokázala odrazit. Jsem jak znovu narozená, život se mi plní radostí, chutí poznávat nové věci, nové lidi.
Děkuji za to každý den
Jestli hledáte pomoc v této oblasti, zkuste to. Funguje to. Je potřeba na sobě zapracovat, ale stojí to za to.


Iva Kohoutková