Společné akce

První část je věnována vašim dotazům ,které se mohou týkat vaší cesty a vývoje.Pokud potřebujete cokoliv prokonzultovat je proto určena tato část ceremonie.

Druhou části je konzultace a sdílení vašich záměrů.Kde tedy probíráme zacilujeme váš záměr tak ,aby ceremonie měla co nejlepší efekt.


Třetí částí je ceremonie samotná ,kde pracujeme dle dané ceremonie při které je člověk čištěn a energetizován  pomocí šamanských chřestidel a všeho co je třeba.

Čtvrtou a poslední častí je sdílení zážitků,případně konzultace.....


Cenu za rituály si stanovuje vždy pořádající.

Šamanský rituál Matky Země 


Rituál Matky Země je prováděn klasickým způsobem za pomocí šamanských pomůcek. Záměrem rituálu je vnitřní spojení s vědomím matky Země. Při tomto rituálu vstupujeme  do rovnováhy s vědomím Matky a probouzí se hadí sila (Kundalini energie)-vždy do aktuální rovnováhy s vaši vyzrálostí---------------------------------------------------
Karmický víkend

Jedná se víkend při kterém svou práci a veškerou koncentraci soustředíme na  naplnění ,vyčištění,pálení,ukončení a vystoupení karmických cyklů.

Pravděpodobnost použití směsi Rapé která je přímo vytvořena pro karmický víkend.(není však podmínkou)

---------------------------------------------------


CENA:8.500Kč

Rapé směs 4.000Kč

Terapeutický víkend

Jedná se víkend kdy se učíte terapauticky pracovat.

Budu vás učit principy  mysli a podvědomí tak ,aby jste si mohli pomáhat navzájem....

Dobrá terapie je jeden z nejučinějších prostředků k vyřešení svých neduhů ,nebo růstu.O víkendu se budete učit pracovat ve dvojicích a rozumět odkud pocházejí vaše trápení:)

Budete se učit sami sobe navzájem pomáhat a také tomu kdo bude chtít:)


Cena : 9.000Kč


Univezita vědomí


Je plnohodnotný energetický systém, který mi byl předán nanebevzatými mistry a bytostmi, pro výuku ostatních lidí, kteří s ním rezonují. Při setkáních pracujeme s těmito energiemi a zvyšujeme tím náš osobní potenciál a seberealizaci.

Na tomto víkendu se učíme pracovat s energiemi zasvěcujeme se a dostáváme mnoho dalších energetických systémů.

cena : 8.800Kč

Sebou lůžkoviny a matraci,kdo nemá mohu zapůjčit.

Šamanský víkend

Šamanský víkend je něco jako individuální práce.Pro velký zájem o individuální práce jsem zvolil tuto možnost ,aby bylo vyhověno všem.Na víkendu realizuje práce na individualitu člověka.

Šamanský víkend začíná v pátek v 18 hodin a končí nedělním obědem . Na tomto víkendu se věnuji zůčastněným individuálně ,ale i skupinově. Vaše práce je zde podporována jak šamanem tak i kolektivem přítomných lidí.

Za jeden víkend zde uděláte práce jako na několika individuálních ceremoniich.
Potenciálem šamanského víkendu jsou:
- podpora kolektivního vědomí - šamanský kruh
- intenzivní práce - Rapé medicína(není podmínkou)
----------------------------------------------------                                      CENA: 8.500Kč/víkend                                                           RAPÉ medicína: 800Kč
Rapé special vyrobeno pro víkend: 3.000Kč


Sebou lůžkoviny a matraci,kdo nemá mohu zapůjčit.Jídlo sebou.