Společné akce


Veškerá práce a smysl rituálů je práce na vnitřní spirituální bytosti. Nemá nic společného s nastavením mysli ani ega, zaujímáním různých postojů či názorů. Spočívá na prozáření a vystoupení naší duchovní bytosti z nitra na povrch a tím rozpuštění právě těchto programů v jakékoli podobě. V některých oblastech se může zdánlivě shodovat, ale je naprosto odlišný stav vědomí, zda zpracujete věc na povrchní úrovni ega nebo mysli nebo zda ji zpracujete v nitru své duchovní bytosti - do hloubky své podstaty. Pak z vás vyzařuje čistá esence v té dané oblasti.

Děkuji


Cenu za rituály si stanovuje vždy pořádající.

Šamanský rituál Matky Země 


Rituál Matky Země je prováděn klasickým způsobem za pomocí šamanských pomůcek. Záměrem rituálu je vnitřní spojení s vědomím matky Země. Při tomto rituálu vstupujeme  do rovnováhy s vědomím Matky a probouzí se hadí sila (Kundalini energie)-vždy do aktuální rovnováhy s vaši vyzrálostí---------------------------------------------------
Karmický víkend

Jedná se víkend při kterém svou práci a veškerou koncentraci soustředíme na  naplnění ,vyčištění,pálení,ukončení a vystoupení karmických cyklů.

Pravděpodobnost použití směsi Rapé která je přímo vytvořena pro karmický víkend.(není však podmínkou)

---------------------------------------------------


CENA:8.500Kč

Rapé směs 4.000Kč