Společné akce

První část je věnována vašim dotazům ,které se mohou týkat vaší cesty a vývoje.Pokud potřebujete cokoliv prokonzultovat je proto určena tato část ceremonie.

Druhou části je konzultace a sdílení vašich záměrů.Kde tedy probíráme zacilujeme váš záměr tak ,aby ceremonie měla co nejlepší efekt.


Třetí částí je ceremonie samotná ,kde pracujeme dle dané ceremonie při které je člověk čištěn a energetizován  pomocí šamanských chřestidel a všeho co je třeba.

Čtvrtou a poslední častí je sdílení zážitků,případně konzultace.....


Cenu za rituály si stanovuje vždy pořádající.

Šamanský rituál Matky Země 


Rituál Matky Země je prováděn klasickým způsobem za pomocí šamanských pomůcek. Záměrem rituálu je vnitřní spojení s vědomím matky Země. Při tomto rituálu vstupujeme  do rovnováhy s vědomím Matky a probouzí se hadí sila (Kundalini energie)-vždy do aktuální rovnováhy s vaši vyzrálostí---------------------------------------------------
Karmický víkend

Jedná se víkend při kterém svou práci a veškerou koncentraci soustředíme na  naplnění ,vyčištění,pálení,ukončení a vystoupení karmických cyklů.

Pravděpodobnost použití směsi Rapé která je přímo vytvořena pro karmický víkend.(není však podmínkou)

---------------------------------------------------


CENA:8.500Kč

Rapé směs 4.000Kč

Univezita vědomí


Je plnohodnotný energetický systém, který mi byl předán nanebevzatými mistry a bytostmi, pro výuku ostatních lidí, kteří s ním rezonují. Při setkáních pracujeme s těmito energiemi a zvyšujeme tím náš osobní potenciál a seberealizaci.

Na tomto víkendu se učíme pracovat s energiemi zasvěcujeme se a dostáváme mnoho dalších energetických systémů.

cena : 9.000Kč

Sebou lůžkoviny a matraci,kdo nemá mohu zapůjčit.