ŠAMANISMUS


Terapeutická rostlinka


Duch tohoto čaje(rostliny) nám umožňuje  naprosto jemným způsobem otevřít naše vědomí a zpracovat terapeutickým způsobem naše vnitřní záležitosti. Vedená nás bez tápání přímo ke zdroji naši záležitosti...Jedná se o velmi jemný a učinný způsob práce.

---------------------------------------------------


Cena :8.500Kč


Šamanský víkend

Šamanský víkend je něco jako individuální práce.Pro velký zájem o individuální práce jsem zvolil tuto možnost ,aby bylo vyhověno všem.Na víkendu realizuje práce na individualitu člověka.

Šamanský víkend začíná  v pátek v 18 hodin a končí nedělním obědem . Na tomto víkendu se věnuji zůčastněným individuálně ,ale i skupinově. Vaše práce je zde podporována jak šamanem tak i kolektivem přítomných lidí.

Za jeden víkend zde uděláte práce jako na několika individuálních ceremoniich.
Potenciálem šamanského víkendu jsou:
- podpora kolektivního vědomí                                                - šamanský kruh
- intenzivní práce                                                                       - Rapé medicína(není podmínkou)                                            
----------------------------------------------------                                     CENA: 9.000Kč/víkend                                                           RAPÉ medicína:  800Kč
 Rapé special vyrobeno pro víkend:     3.000Kč


Sebou lůžkoviny a matraci,kdo nemá mohu zapůjčit.Jídlo sebou. K dispozici lednice,sporák atd. Samozřejmostí je sprcha atd.