ŠAMANISMUS

Veškerá práce a smysl rituálů je práce na vnitřní spirituální bytosti. Nemá nic společného s nastavením mysli ani ega, s postoji člověka či jeho názory. Spočívá v prozáření a vystoupení naší duchovní bytosti z nitra na povrch a tím rozpuštění právě těchto programů v jakékoli podobě. V některých oblastech se může zdánlivě projev shodovat, ale je naprosto odlišný stav vědomí, zda zpracujete věc na povrchní úrovni ega nebo mysli a nebo zda ji zpracujete v nitru své duchovní bytosti - do hloubky své podstaty. Pak z vás vyzařuje čistá esence v té dané oblasti.

Děkuji


Terapeutická rostlinka


Duch tohoto čaje(rostliny) nám umožňuje  naprosto jemným způsobem otevřít naše vědomí a zpracovat terapeutickým způsobem naše vnitřní záležitosti. Vedená nás bez tápání přímo ke zdroji naši záležitosti...Jedná se o velmi jemný a učinný způsob práce.

---------------------------------------------------


Cena :8.500Kč


Šamanský víkend

Šamanský víkend je něco jako individuální práce.Pro velký zájem o individuální práce jsem zvolil tuto možnost ,aby bylo vyhověno všem.Na víkendu realizuje série individuálních ceremonii a silových rituálů.

Šamanský víkend začíná  v pátek v 18 hodin a končí nedělním obědem . Na tomto víkendu se věnuji zůčastněným individuálně ,ale i skupinově. Vaše práce je zde podporována jak šamanem tak i kolektivem přítomných lidí.

Za jeden víkend zde uděláte práce jako na několika individuálních ceremoniich.

Potenciálem šamanského víkendu jsou:

- podpora kolektivního vědomí                            - šamanský kruh

- intenzivní práce                                                   - Rapé medicína(není podmínkou)                                            

-------------------------------------------------------------------
Místo konání : Vřesice                                        CENA: 8.500Kč/víkend                                  RAPÉ medicína:  800Kč

Rapé special vyrobeno pro víkend: 3000Kč