Šamanský očistný a harmonizační rituál vztahový


Vztahy naprosto zásadním a možná by se dalo říci i nejzásadnějším způsobem utváří náš život. Nejzásadnějším  ze všech vtahů je vztah s otcem a matkou. Rituály  probíhají na úrovni naší spirituální bytosti. Nemohou být tedy srovnávány s jakoukoliv terapii, která věci mění předně v našem egu a duchovní bytosti okrajově. Také základními silami vesmíru  jsou mužský a ženský princip který je zde na zemi zrcadlen v našich rodičích. Dosáhneme-li tedy  spirituální rovnováhy a čistoty v těchto vztazích s rodiči  dosahujeme automaticky rovnováhy vesmíru a jsme s touto rovnováhou v jednotě. Těmito rituály se také uvolňují a transformují rodové karmy. Proto dost lidí si tento proces moudře protáhne na další dobu a více rituálů, někdo je však odhodlán věc vyřešit rychleji. V této oblasti se přizpůsobuji dané duši. 

Plným pročištěním tedy dosahujete rovnováhy mezi mužským a ženským principu ve vás, který se projevuje vnitřní harmonií a vyrovnáním a přerovnáním vztahů v životě do vesmírné harmonie a rovnováhy. Také je  dalším jevem to, že příjmeme naše dětství a naše traumata se začínají rozpouštět. Pak prožíváme trvalý pocit vnitřního štěstí. Kdo si tedy přeje  sáhnout do této oblasti musí být srozuměn s tím, že se věci dají do pohybu a nevratně se změní.

Po plné realizaci rituálu s rodiči se zpravidla urovnají vztahy kolem nás sami. Nemá tedy nějak valný vyznám, až na určité vyjímky čistit vztah s partnerem do doby než jsou v pořádku vztahy s rodiči  v naši duchovní bytosti .Lze však harmonizovat, čistit , zvedat do vyšší vibrace lásky,vyčistit nevěru ať svou či druhého a podobné. V podstatě cokoliv ,avšak jak jsem psal  pro trvalý hluboký zážitek rovnováhy a lásky  ve všech vztazích je nutno mít vyřešen v sobě  vztah s rodiči.Pokud prožíváte,že vás partner nebo kdokoliv jiný  vysává nebo nějakým jiným způsobem negativně ovlivňuje spadá tato záležitost do silového rituálu(černá magie,upíři)


Rituál není založen na principu očarovaní jiné osoby tak ,aby navodil situace o kterých se domníváme,že nás udělají šťastnými. Ani přivolání jiné osoby nebo něco podobného. Kdo se těchto rituálů někdy účastnil nebo snad si je dělal sám doporučuji silový rituál na zrušení této černé magie.Tímto způsobem nepracuji a prosím nechtějte to mě:)Děkuji