ŠAMANSKÉ ESENCE

Agua de Florida 270 ml

Obsahuje 20 druhů silic (esenciálních olejů) získaných z květin.
Šamani často rituálně používají tento parfém podobně jako katoličtí kněží svěcenou vodu. Má se zato, že Agua de Florida odstraňuje těžké a negativní vibrace.

Určeno pouze jako osvěžovač vzduchu!
Hmotnost s obalem : 270 g.  

Osobně ji používám při silových rituálech všeho druhu a také při čištění prostoru. Mám osvědčenou reakci ze strany negativních entit apod.

Agua de Kananga 221 ml 

V spirituálním pojetí přináší a posiluje jistotu a důvěru v sebe sama, uvolňuje pocity a otevírá nové cesty. Podporuje dosažení nových forem a stylů pojetí života. Zklidňuje mysl a pomáhá při psychosomatických onemocněních. Odpuzuje zlé energie a naopak přitahuje pozitivní. Užívá se pro příležitosti změnit (konvertovat) domov a vlastní život v centrum štěstí, lásky a úspěchů. Někteří jihoameričtí spiritualisté uvádí, že při úpravě těžkých (negativních) energií je účinnější než Aqua de Florida.
Určeno pouze jako osvěžovač vzduchu! 

Osobně používám při převádím člověka ze starých struktůr vědomí do nového stavu vědomí.

Colonia de Ruda 221 ml

Aqua (Cologna) de Ruda Známá svojí schopností přitahovat štěstí, úspěch v podnikání, pomáhá eliminovat závist a další špatné energie. Spíše než vlastní parfém působí jako talisman. Routa je v rostlinné symbolice známá jako rostlina \"odpuštění\", jde o přirozený způsob, jak se omluvit s důrazem na pocity pozitivity, odsouvaje sváry do zapomnění. Její listy a žluté květy jsou klíčem k emocionálnímu překonání nedorozumění a stresu moderního světa.
Určeno pouze jako osvěžovač vzduchu! 

Osobně se mi tato vada osvědčila při rituálech na zrušení prokletí

Colonia de Rosas 221 ml

Od nepaměti je růže symbolem lásky. Je považována za zdroj energie (síly) přinášející štěstí a zdraví. Je také spojována s velkou čistotou a schopností bezvýhradně milovat, metamorfóza této energie do květiny je mimořádně příznivá pro rozvoj našich pocitů harmonie a lásky.
Ve spirituálním životě se Aqua de Rosas užívá při rituálech hledání duševní čistoty. Její užití pomáhá posílit kladné aspekty obřadu a vnést klid do duše. Její užití je také vhodné pro chvíle odpočinku, klidný spánek, při zármutku či melancholii pomáhá nalézat a harmonizovat náš vnitřní klid.
Určeno pouze jako osvěžovač vzduchu!
Hmotnost s obalem : 220 g. 

Osobně používám při rituálech po pročištění duše k jejím rozkvětu. tato esence doslova umožňuje naši duši rozvést. Také pro pozvednutí vibrace prostoru...

Agua de Palo Santo 221 ml

Aqua (Cologna) de Palo Santo Fragrance ze stromu Palo Santo neboli \"Svaté dřevo\". Lehká, sladká vůně s nádechem kokosu je jedinečná. Právě pro své nezaměnitelné a bohaté aroma je považována za jednu z nejlepších fragrancí na světě! Palo Santo má silný potenciál při léčení a eliminaci negativních energií všeho druhu, přitahuje harmonii a dobrou náladu. Tradice užití této fragrance jihoamerickými domorodci je stará několik tisíc let. Legenda říká, že zlí duchové mají z této vůně velký strach.
Určeno pouze jako osvěžovač vzduchu!
Hmotnost s obalem : 220 g. 

Osobně používám na pročištění a ošetření aury člověka .Odpuzuje negativní síly a bytosti ,mají na tuto esenci alergii:)

Colonia de Sandalo 221 ml 

Aqua (Cologna) de Sandalo Absorbuje energie a chrání před negativními vlivy. Užívá se pro zvýšení energie a její harmonizaci. Fragrance santálového dřeva je tradičně užívána některými peruánskými šamany k odstranění energetických nečistot. Přináší mír a harmonii, harmonizuje nervový systému, zmírňuje bolesti hlavy, nespavost a nervozitu.
Určeno pouze jako osvěžovač vzduchu!
Hmotnost s obalem : 220 g. 


Osobně používám při ceremonii ,když chci člověka "umýt"