Práce s energiemi a vyšším vědomím – světy horní

Transformační noc mistrů


Transformační obřad probíhá v předem připraveném prostoru. Na tomto místě otevřu brány vyšších sfér, přes které přistupují jak mnohé bytosti tak mnohé energie. Vždy však k vám mohou jen ideální možnosti. Nenaloží vám tolik, kolik byste neunesli. Obřad doprovází transformační hudba a také se popíjí posvátný (uvolňující) čaj Wayusa. Jakmile vaše vědomí začíná reagovat, začínám vás provádět celým tímto procesem. Vaše vědomí si zvědomňuje oblasti, o kterých ani nevíte. Toto vše je skvělou příležitostí pro ty, kteří se chtějí posunout na svých cestách velmi rychle a přestat tápat. Velmi častým jevem bývá probuzení a vědomé spojení se svým božstvím. Někdy je v průběhu procesu podávána individuálně dle potřeby posvátná indiánská směs Rapé. Není to však podmínkou.

-------------------------------------------------


CENA: 7.700Kč/osoba  noc

individuálně 8.000Kč/osoba  noc


Harmonický domov


Pomocí vyšších energii a vědomí (mistrů, archandělů a mnoha jiných), je na dálku očištěn vámi zadaný prostor od negativních vlivů, zbloudilých duší, zatížení prostoru z minulosti, patogenních zón různého druhu apod. Následně prostor harmonizuji - dojde k vyrovnání energií v souladu s vesmírem a vámi samotnými.

Vámi zadaný prostor je "uzdraven".

Před tímto rituálem velmi doporučuji šamanský rituál očista prostoru, který naleznete v sekci šamanismu

-------------------------------------------------
CENA : 4.500Kč


Aktivace prostoru


Tento úkon je opět prováděn na dálku a jeho smysl spočívá v tom, že s pomocí vyšších vibrací a vědomí jsou v prostoru aktivovány léčivé a podporující zóny. Prostor obdrží ideální zasvěcení, symboly a mnoho dalšího pro jeho ochranu a podporu. Prostor je také vysvěcen a je respektován a udržován vyššími bytostmi jako posvátný. Potom si jste schopni prostor udržovat sami jednoduchými žádostmi nebo jednou do roka můžete požádat mě o podporu. Zpravidla to však není třeba.

Aktivace prostoru je završením očisty prostoru pomoci k lidem. Je tedy nezbytné pro správný výsledek udělat šamanský očistný rituál a úkon harmonický domov.

-------------------------------------------------
CENA :7.000Kč


Konzultace


Je určena pro ty, kteří si přejí svoji situaci probrat a najít, co se jim vlastně děje. Cítí potřebu cokoliv probrat nebo se prostě jen poradit. 
-------------------------------------------------

CENA : 5.500Kč za sezení

Vztahový reset

 Vztahy z vyšších sfér

Vztahový reset se dělá na dálku. Dělí se do čtyřech fází.

Přípravná: Připravuji a jsem připravován na váš reset . Tato doba trvá cca 3 týdny a je zdarma.


"rozchod" při tomto úkonu dojde k odumření všeho starého člověk prochází spirituálním ukončením vztahu při kterém dochází odumírání všeho včetně karmických vazeb.Cena:15.000Kč

  Karmické čištění a vyrovnání karem probíhá se zadanou osobou .Cena 15.000Kč 

Vztah z vších sfér. Zadávám léčení,harmonizaci a dočištění.Take vyšší bytosti rovnají vaše nastavení vztahu a zasvěcují do rezonance horních světů.

Cena :15.000Kč


Tento reset mi  byl dán jako dar povznesených bytostí .

Dá se použit  na jednotlivý vztah .

Chceli však člověk proměnit svou realitu kompletněji je nutné udělat.

Vztah partner ,popřípadě předchozí partner- hlavně první láska, otec,matka,sourozenci,popřípadě děti. 

Toto je základ ,který je dobré rozšířit na prarodiče... 

1. fáze trvá  1-3 dny v kuse a pak je minimální odstup 3 týdny na další.


Univerzita vědomí  

Je plnohodnotný energetický systém, který mi byl předán nanebevzatými mistry a bytostmi, pro výuku ostatních lidí, kteří s ním rezonují. Při setkáních pracujeme s těmito energiemi a zvyšujeme tím náš osobní potenciál a seberealizaci.

Na tomto víkendu se učíme pracovat s energiemi zasvěcujeme se a dostáváme mnoho dalších energetických systémů.

cena : 9.000Kč