Práce s energiemi a vyšším vědomím – světy horní


Transformační noc misrů

Transformační obřad probíhá v předem připraveném prostoru. Na tomto místě otevřu brány vyšších sfér, přes které přistupují jak mnohé bytosti tak mnohé energie. Vždy však k vám mohou jen ideální možnosti. Nenaloží vám tolik, kolik byste neunesli. Obřad doprovází transformační hudba a také se popíjí posvátný (uvolňující) čaj Wayusa. Jakmile vaše vědomí začíná reagovat, začínám vás provádět celým tímto procesem. Vaše vědomí si zvědomňuje oblasti, o kterých ani nevíte. Toto vše je skvělou příležitostí pro ty, kteří se chtějí posunout na svých cestách velmi rychle a přestat tápat. Velmi častým jevem bývá probuzení a vědomé spojení se svým božstvím. Někdy je v průběhu procesu podávána individuálně dle potřeby posvátná indiánská směs Rapé. Není to však podmínkou.

-------------------------------------------------


CENA: 7.700Kč/osoba  noc

individuálně 8.000Kč/osoba  noc


Harmonický domov

Pomocí vyšších energii a vědomí (mistrů, archandělů a mnoha jiných), je na dálku očištěn vámi zadaný prostor od negativních vlivů, zbloudilých duší, zatížení prostoru z minulosti, patogenních zón různého druhu apod. Následně prostor harmonizuji - dojde k vyrovnání energií v souladu s vesmírem a vámi samotnými.

Vámi zadaný prostor je "uzdraven".

Před tímto rituálem velmi doporučuji šamanský rituál očista prostoru, který naleznete v sekci šamanismu

-------------------------------------------------
CENA : 3.500Kč


Aktivace prostoru

Tento úkon je opět prováděn na dálku a jeho smysl spočívá v tom, že s pomocí vyšších vibrací a vědomí jsou v prostoru aktivovány léčivé a podporující zóny. Prostor obdrží ideální zasvěcení, symboly a mnoho dalšího pro jeho ochranu a podporu. Prostor je také vysvěcen a je respektován a udržován vyššími bytostmi jako posvátný. Potom si jste schopni prostor udržovat sami jednoduchými žádostmi nebo jednou do roka můžete požádat mě o podporu. Zpravidla to však není třeba.

Aktivace prostoru je završením očisty prostoru pomoci k lidem. Je tedy nezbytné pro správný výsledek udělat šamanský očistný rituál a úkon harmonický domov.

-------------------------------------------------
CENA :5.000Kč


Konzultace

Je určena pro ty, kteří si přejí svoji situaci probrat a najít, co se jim vlastně děje. Cítí potřebu cokoliv probrat nebo se prostě jen poradit. 
-------------------------------------------------

CENA : 5.500Kč za sezení

Vztahový reset

Jedná se dar mistrů a bytostí z vyšších sfér. Proces je veden cca 4 týdny kdy zadávám vztahový reset u partneru nebo manželů. Dochází při něm  vyrovnání karem a nesouladu. Během tohoto procesu je dobré vzít na vědomí ,že se mohou negativní vlivy "vybíjet".

Zadaní a práce probíhá cca 2 týdně  po dobu než je stav změněn a energie jsou klidné a v harmonii.. Pak probíhá vyrovnání ve hmotě a během 6 měsíců dochází ke změnám směrem do rovnováhy:) 

O vztahový reset může požádat jen jeden s partnerů.

Tento proces je nutný provádět až po odpojení upíru z čaker.

---------------------------------------------------

Na dálku 15.000Kč

Odpojení upíru z čaker

Tento proces je zaměřen na odpojení  energetických upíru  z hloubky vašich čaker.

Pokud provádíte odpojení těchto upíru a stále se vám to nedaří je háček v tom ,že je tato energie "namotaná" do vaší čakry. Mohou to být i rodiče ,či partner.  Pokud vás něco stahuje ,motá,či jste unaveni . Je vhodné tento proces podstoupit. U člověka ,který na sobě pracuje je tento proces nutností...

Proces se dělí na dvě části uzavírání 1.uzavírání aury

2. samotné odpojení upírů

Je možno,že bude během procesu nutné provést karmické vyrovnání s některou osobou.

Provádím cca 2 týdně dokud proces není hotov.

Někdy je člověku doporučen čištění negativních entit,aby mohl být proces dokončen.Najdete v sekci šamanismus.

------------------------------------------------

Na dálku :12.000Kč/ měsíc

Karmické vyrovnání

Pomocí energii jsem schopen vyrovnat tedy dostat do rovnováhy karmu s určitou osobou. Toto působení je velmi silné a účinné. Je vhodné pokud víte ,že jste  v teto oblasti svázáni ,aby byl u vás během procesu někdo přítomen.Působení je na dálku a je možné rovnat karmu s osobou nebo situací....

-------------------------------------------------------

13.000Kč


Univerzita vědomí  20.9.-22.9.

SHAMBALLA
Je plnohodnotný energetický systém, který mi byl předán nanebevzatými mistry a bytostmi, pro výuku ostatních lidí, kteří s ním rezonují. Při setkáních pracujeme s těmito energiemi a zvyšujeme tím náš osobní potenciál a seberealizaci.

 cena : 8.800Kč