Očistný rituál silový

Oproti jemnému harmonizačnímu rituálu jde silový, jak napovídá jeho název, do hloubky vašeho bytí. Člověk sám musí cítit, že tento zásah potřebuje a zavolá si ho. Někdy se může stát, že je třeba ještě něco dožít, aby mohl být rituál proveden. Pak není povoleno rituál udělat a člověk musí projít přípravným procesem zejména modliteb.

Silový rituál naplňuje níže uvedené aspekty a pokud se v nich najdete, je možno tento rituál vykonat, pokud s tím rezonujete. Pokud cítíte, že je pro vás a nemůžete se zorientovat v tom, co potřebujete a jak je u vás věc nastavena, doporučuji individuální konzultaci.

Prokletí - kletba, uhranutí, uřknutí, atd:

Při rituálu běžně dochází k vyrušení těchto oblastí až do jejich původu. Osobní zkušenost jsem měl s tím, že mnoho lidí, kteří se tímto zabývají, nemohou pomoci, protože pracují na povrchové úrovni. Tímto rituálem je možno prokletí a podobné věci vyrušit během cca 2 hodin, kde člověk zpravidla pociťuje změnu hned po rituále. Charakteristickým jevem uhranutí, prokletí, uřknutí atd. je neštěstí v životě, vztazích, nemůžete se zvednout ze svého dna. Jste prostě jako by začarovaný k neštěstí a zoufalému životu. Prokletí může být několika druhů. Nejsilnější bývají rodová. Člověk muže být obtěžkán i více kletbami najednou. Prokletí má tu vlastnost, že roste s námi a prorůstá hlouběji a hlouběji dokud ho nezrušíme a nevyčistíme...

Upíři:

Existuje mnoho druhů upírů (energetičtí, duchovní, atd.) Upír je člověk, který parazituje na bytí člověka a jeho záměrem je, aby vždy z vašeho vztahu profitoval jakýmkoliv způsobem. V kritických případech bývají napojeni na náš čakrový systém, to bývají většinou upírští rodiče. Také se tito lidé vyznačují povrchním citem k vám a k okolí, který dávají ustavičně najevo. Upíra lze poznat jednoduše tím, že se v jeho blízkosti necítíte příjemně nebo se cítíte jakýmkoliv způsobem ovlivňováni. Někdy i na oko pozitivně. Pokud máte pocit, že jste v blízkosti tohoto člověka nebo že je dokonce na vás napojen a nejde vám přes vaši snahu se s tím vypořádat, je pro vás rituál vhodný. Příznaky bývají ztráta energie, upír ji pak překypuje, osobně jsem se potýkal s odsáváním duchovní cesty (tito lidé rostou bez své zásluhy a vy na sobě pracujete ustavičně), nespavost, deprese, může přijít i fyzické onemocnění, mizející hojnost nebo nemožnost ji dosáhnout a mnoho dalšího.

Černá magie:

Je mnoho černých mágů a v mnoha druzích. Je nutné si uvědomit, že v časech minulých bylo čarování běžné a pokud kupříkladu se žena chtěla dobře provdat, pronášela různá zaklínadla. Tím se lidé nevědomě otevřeli těmto sférám a podvědomě je spontánně používají k dosažení svých cílů. Pokud tedy např. na někoho intenzivně neustále myslíte (leze vám do hlavy proti vaší vůli) jste zasaženi jeho černou magií. Tato očarování si často dělají opačná pohlaví. Také se to může týkat obchodu a různých jiných oblastí, kde je člověk vtáhnut do něčeho, co vlastně nechce a pak ho to nechce pustit. Pokud se však vyčistíte sami od své vlastní černé magie, jste zpravidla, pokud nepůsobí nějaká karma, z toho venku a tito černí mágové na vás nemohou a vyhýbají se vám. Začnou mít vůči vám odstup, protože vás již nemohou ovlivňovat. Někdy je velmi náročné se vymanit z vlivu takového člověka. Komu to nejde nebo cítí, že tyto síly v sobě má a přeje se z toho osvobodit, je pro něj rituál vhodný. Je pro mě šokující, že se v dnešní době nacházejí lidé, kteří se čarodějnictvím tohoto druhu vůbec zabývají a vydávají se za šamany (tito lidé jsou pouze mágy, bohužel zatím nevyzrálými, proto jsou v černé magii a také ji šíří). Ještě více je pak šokující, že se lidé tohoto slepě účastní a velmi si tím komplikují budoucí žití.

Silné ego:

Pokud má člověk silné ego, které ho navzdory jeho touze po duchovním vývoji ustavičně vede k dobývaní slávy a požitkům, lze ho pomocí rituálu rozpouštět do vlastního souladu. Souladu se srdcem a tím vnitřní duchovní bytostí.


Aura a čakry:

Čakrový systém do své hloubky lze čistit až jako konečnou fázi. Tedy až jsou zpracované karmy a vše ostatní. Hlubinně se tedy do čaker nesahá, dokud člověk není dostatečně připraven. Do té doby lze na nich pracovat jemnou harmonizací. Co se týká aury a vědomí, lze tuto oblast čistit ideálním způsobem. Oproti jemnému rituálu se jedná o čištění na hlubších úrovních.

Minulé životy:

Častým jevem také bývá vliv minulých životů. Na tuto oblast lze rituál zaměřit a minulé životy uzavřít a osvobodit se od této oblasti. Pak informaci, pro kterou se trápíte, odžijete podstatně snadněji nebo ve většině případech z vás spadne, protože ji již prožitou máte a jen se v tom držíte.

Čištění prenatálu a porodu:

Z této oblasti pochází mnoho informací uložených v našem informačním poli. Poměrně častým jevem je stav úzkosti při porodu a dušení, které nám ovlivňuje život na mnoha úrovních. Prenatál a porod samotný je prožitkem, kterým naše čisté vědomí vstupujete do tohoto hmotného světa. Jako lékař či porodní asistentka nebo kdokoliv nápomocen pečuje o oblast hmotnou, šaman, který rituály očišťuje, pečuje o tuto oblast našeho života. Tedy pomáhá nám na tento svět ve spirituální oblasti. Tato oblast je velmi pomíjena a je velmi a naprosto základní věcí, která ovlivňuje celý náš život.